Fahrettin Kerim Gökay Cad. Kuyubaşı Sok. No: 22/A

0216 449 15 54 info@goksuservis.com

Hakkımızda

Vizyonumuz

Göksu DemirDöküm Yetkili Servisi olarak 45 yılı aşkın bir şekilde verdiğimiz hizmetlerde en başta müşteri memnuniyeti  olmak üzere servis, montaj, satış hizmetlerinin standartların üzerinde bir hizmetle sonuçlandırmak, Müşterilerin güvenini kazanıp, yüksek verimli cihazlar oluşturmak, Sektördeki tüm tecrübe ve deneyimimizi her müşteriye yansıtmak.

Göksu DemirDöküm Yetkili Servisi olarak sadece servis hizmeti değil aynı zamanda müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede hizmet sunmayı da hedefliyoruz.

Başta Kombi, Klima, Şofben, Terfosifon ürünlerine hizmet ve teknik destek vermekteyiz. Servisimiz, Teknisyenlerini teknisyen yetiştirme eğitimini tamamlamış sertifikalı kişilerden oluşturmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır konusunda uzmanlaşmış ve sertefikalı uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine kusursuz servis hizmeti sunmaktadır. DemirDöküm,Vaillant ve Protherm marka ürünlere teknik servis hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz

• Bizi seçen tüketicilerin hak ve zamanlarına saygı duyarak hizmet vermek,
• Teknisyen ve personelin moralini yüksek tutarak daha verimli çalışmalarını sağlamak,
• Çevremizi, insanlara ve tüm değerlere saygı çerçevesinde sorumluluklarımızı yerine getirmek,
Göksu DemirDöküm Yetkili Servisi adı altında Kadıköy, Üsküdar, Maltepe’nin tüm semtlerine profesyonel hizmet götürmek,
Göksu DemirDöküm Yetkili Servisi olarak bakım, onarım ve montaj konularında sürekli kendimizi geliştirip, müşteriye en kaliteli hizmeti sunmak